I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb červen 2021 na dětském oddělení

22. července 2021
Na dětském oddělení se v červnu 2021 uskutečnilo pět návštěv Zdravotních klaunů, projektové dny Mezinárodní den dětí, Světový den hudby, Den námořníků aneb vyplouváme na prázdniny a Týden plný her.

Opět nás přijela navštívit s Malováním na přání paní Eva Jakoubková a z NNO Cesta přivezly pro rodinu Žamberk Obrázky pro nemocné kamarády.

Divadelní představení Loutky v nemocnici z Prahy potěšilo děti i doprovázející rodiče a slavnostně jsme zakončili školní rok 2020/2021.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Práce je to náročná a samostatná, ale neměnily bychom, říká vedoucí Centra domácí péče

10. září 2020

Centrum domácí péče je jedním z méně známých pracovišť Pardubické nemocnice. Přesto se zde tým pěti zdravotních sester v čele s vedoucí centra Ivou Svobodovou stará každý den o desítky pacientů a poskytuje jim základní péči v prostředí jejich domova. Cestování za pacienty jim nyní zpříjemní nová Octavia Combi, kterou nemocnici darovala společnost ŠKODA Auto.

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.