Fungování testovacích míst a očkovacích center o vánočních svátcích a na přelomu roku

20. prosince 2021

ODBĚROVÁ MÍSTA

Nemocnice Pardubického kraje provozuje odběrová místa pro vyšetření osob na přítomnost koronaviru v Pardubické, Litomyšlské, Chrudimské, Orlickoústecké a Svitavské nemocnici.

Na našich odběrových místech testujeme indikované pacienty i samoplátce, možné je též preventivní testování. Pro odběr je však nutné se objednat v on-line rezervačním systému, protože kapacita odběrových míst je omezená.

Provozní dobu odběrových míst o vánočních svátcích a na přelomu roku 2021 a 2022 naleznete ZDE.

OČKOVACÍ CENTRA

Nemocnice Pardubického kraje provozuje očkovací centra proti onemocnění covid-19 v Pardubické, Litomyšlské, Chrudimské, Orlickoústecké a Svitavské nemocnici.

Očkování je umožněno pouze registrovaným zájemcům.

Provozní dobu očkovacích center o vánočních svátcích a na přelomu roku 2021 a 2022 naleznete ZDE.

INFOLINKA COVID-19

Informace o fungování odběrových míst Nemocnice Pardubického kraje lze získat také na telefonní infolince 607 090 808.

Provozní doba infolinky k fungování odběrových míst Nemocnice Pardubického kraje:

23. 12. 2021 7–15.30 hodin
24.–26. 12. 2021 mimo provoz