Čtyři nemocniční lékárny se kvůli inventuře uzavřou

Čtyři nemocniční lékárny se kvůli inventuře uzavřou
26. listopadu 2021
Z důvodu pravidelné inventury omezí nemocniční lékárny v Chrudimské, Litomyšlské, Orlickoústecké a Svitavské nemocnici v následujících dnech svůj provoz.

Lékárna Chrudimské nemocnice bude uzavřena v pondělí 29. listopadu od 12 hodin a v úterý 30. listopadu po celý den.

Po stejný čas, tedy v pondělí 29. listopadu od 12 hodin a v úterý 30. listopadu po celý den, bude z důvodu inventury uzavřena také lékárna na poliklinice Svitavské nemocnice.

Ústavní lékárna Litomyšlské nemocnice se uzavře taktéž v pondělí 29. listopadu, a to od 12.30 hodin, dále po celé úterý 30. listopadu.

Nemocniční lékárna Orlickoústecké nemocnice pak bude zavřena v úterý 30. listopadu.

Další aktuality

Psychická pohoda dětí za covidu trpí, oporu rodičů potřebují víc než kdy jindy

7. ledna 2022

Již téměř dva roky žijeme s covidem-19. Ať už je zrovna období klidu či vrcholí jedna z covidových vln, jsme jako společnost neustále pod určitou mírou stresu a nejistoty a musíme se vypořádat s okolnostmi, které pro většinu z nás nemají obdoby. Psychická zátěž zdaleka nedopadá jen na dospělé. Řadíme se mezi země, ve kterých byly děti nejdéle v kuse bez možnosti prezenční školní docházky a řada z nich systémem propadla úplně a do distančního vzdělávání se s nejrůznějších důvodů vůbec nezapojila. O tom, jaký vliv má karanténa a situace spojená s covidem-19 na děti, jsme hovořili s PhDr. Blankou Pöslovou, klinickou psycholožkou a psychoterapeutkou, která kromě své praxe působí také v Pardubické nemocnici.