Čtyři nemocniční lékárny se kvůli inventuře uzavřou

26. listopadu 2021
Z důvodu pravidelné inventury omezí nemocniční lékárny v Chrudimské, Litomyšlské, Orlickoústecké a Svitavské nemocnici v následujících dnech svůj provoz.

Lékárna Chrudimské nemocnice bude uzavřena v pondělí 29. listopadu od 12 hodin a v úterý 30. listopadu po celý den.

Po stejný čas, tedy v pondělí 29. listopadu od 12 hodin a v úterý 30. listopadu po celý den, bude z důvodu inventury uzavřena také lékárna na poliklinice Svitavské nemocnice.

Ústavní lékárna Litomyšlské nemocnice se uzavře taktéž v pondělí 29. listopadu, a to od 12.30 hodin, dále po celé úterý 30. listopadu.

Nemocniční lékárna Orlickoústecké nemocnice pak bude zavřena v úterý 30. listopadu.