Částečná uzavírka nadjezdu Kyjevská

Částečná uzavírka nadjezdu Kyjevská
13. března 2023
Na základě informací z Úřadu městského obvodu Pardubice IV si vás dovolujeme upozornit, že v termínu od 13. března do 14. dubna 2023 bude částečně omezena doprava na nadjezdu Kyjevská.

Uzavřen bude jeden jízdní pruh ve směru jízdy vpravo v délce cca 40 metrů (od čp. 39 – provozovny pohřební služby Charon).

Důvodem uzavírky jsou stavební práce spojené s realizací finálního propojení nadjezdu Kyjevská se sjezdem do nově budovaného areálu – Čtvrť Nová Tesla.

Jedná se o podélný zásah do komunikace pro umístění mostního závěru. Provoz je řízen pracovníky stavby.

Samotné stavební práce mají trvat dle harmonogramu maximálně 2 týdny. Jejich zahájení bude podle informací z městského obvodu záviset na spuštění provozu obaloven asfaltových směsí.

Ilustrační foto: Město Pardubice

Další aktuality

Na Den glaukomu zdravotníci vyšetřili zrak téměř osmi desítkám pacientů. U jednoho objevili zelený zákal

22. března 2023

Postupné poškození zrakového nervu, které člověk ani nemusí zaznamenat, ale může vést až k oslepnutí. Glaukom, mezi veřejností známý také pod názvem zelený zákal, je záludné onemocnění, na které každoročně upozorňuje Světový týden glaukomu. Ten letos připadl na třetí březnový týden a osvětovou preventivní akcí se k němu připojilo také oční oddělení Litomyšlské nemocnice.