Bude se konat 2. krajský klinicko-patologický seminář „Patologie napříč obory“

13. dubna 2018
Patologicko-anatomické oddělení Pardubické nemocnice pořádá 2. krajský klinicko-patologický seminář nazvaný „Patologie napříč obory“.

Akce se uskuteční v pondělí 14. května 2018 od 13.00 hodin ve velké posluchárně Pardubické nemocnice (1. patro budovy č. 13 u hlavní vrátnice). „Budeme prezentovat zajímavé a často nelehké případy z bioptické diagnostiky, neobvyklou biopticko – nekroptickou kazuistiku a zajímavá sdělení si připraví i naši hosté,“ uvedla primářka pořádajícího oddělení MUDr. Mária Hácová. Na semináři vystoupí lékaři patologicko-anatomického oddělení Pardubické nemocnice. V programu se představí rovněž prof. MUDr. Václav Mandys, CSc. z Ústavu patologie 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a MUDr. Petra Kašparová, Ph.D. z Fingerlandova ústavu Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Akce je určena pro lékaře i NLZP a bude ohodnocena příslušným počtem kreditů. Přihlášky on-line přihlášení uzávěrka přihlášek 10. května 2018   Kontaktní osoba Bc. Petra Čefelínová – vrchní laborantka patologicko-anatomického oddělení E-mail: petra.cefelinova@nempk.cz Tel.: 466 013 402 Mobil: 725 626 518