Aktuální doporučení pro návštěvy nemocnice

Aktuální doporučení pro návštěvy nemocnice
15. listopadu 2023
Z důvodu očekávaného zvýšeného výskytu respiračních infekcí během letošního podzimu a zimy a rizika případného přenosu nákazy vás žádáme, abyste před návštěvou nemocnice pečlivě posoudili svůj zdravotní stav.

V případě, že pociťujete příznaky respiračních obtíží (a to i mírné, jako jsou rýma, kašel či zvýšená teplota), vás prosíme, abyste odložili návštěvu nemocnice na později. Stejně tak i v případě, že jste v blízkém kontaktu, například v domácnosti, s osobami s akutně probíhajícím respiračním onemocněním.

Pokud se do nemocnice vydáte, žádáme vás, abyste během návštěvy použili adekvátní ochranu dýchacích cest.

Děkujeme vám za ohleduplnost.

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.