A žili šťastně… v Chrudimské nemocnici proběhla svatba

23. května 2023
Jsou spolu devátým rokem, spojila je muzika a společná práce, ve čtvrtek 18. května i oddávající, velmi netradičně v prostorách chirurgického oddělení Chrudimské nemocnice. Ženich se zde totiž již několikátý měsíc zotavuje po náročné operaci. Svatba ve zdejší nemocnici se naposledy konala před více než třiceti lety.

Jiří Heřman je v péči zdravotníků Chrudimské nemocnice již od února. Minulý týden se s partnerkou Magdou Kudrnovou rozhodli, že se vezmou. Svatbu se nevěstě podařilo zařídit během jednoho týdne a ve čtvrtek 18. května se v nemocnici vzali. Malý obřad proběhl na chirurgickém oddělení za účasti dvou svědků a zdravotníků nemocnice.

Oba novomanželé se už těší, až se pan Heřman vrátí domů. Nemocnice jim do dalšího společného života přeje mnoho společných chvil, pevné zdraví a spoustu manželského štěstí.