13. listopadu 2018
V úterý 27. listopadu 2018 se bude konat 4. Interdisciplinární mezikrajský seminář Pardubického a Královéhradeckého kraje.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, s cílem zvýšit význam vnitřního lékařství jako oboru jmenoval prof. MUDr. Richard Češka, CSc., FACP, FEFIM, předseda České internistické společnosti ČLS JEP, konzultanty za vnitřní lékařství pro jednotlivé kraje v České republice.

Za Královéhradecký kraj byl pověřen tímto úkolem prof. MUDr. Zdeněk Zadák, CSc. a za Pardubický kraj MUDr. Petr Vojtíšek, CSc. Abychom aktivovali internisty z jednotlivých nemocnic v obou krajích, rozhodli jsme se, že uspořádáme dvakrát ročně společný odborný seminář, který se bude konat střídavě v Hradci Králové a v Pardubicích.

Již čtvrtý seminář se koná 27. 11. 2018 od 15.00 hod. ve Výukovém centru LF Hradec Králové v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové. Předpokládáme širší účast lékařů z Fakultní nemocnice Hradec Králové, Nemocnice Pardubického kraje a.s., z nemocnic obou krajů, ale také ambulantních internistů. Vítáni budou i praktičtí lékaři.

Dovolte nám tedy, abychom Vás i Vaše kolegy na náš 4. Interdisciplinární mezikrajský seminář Pardubického a Královéhradeckého kraje co nejsrdečněji pozvali. Pro oživení odborného života lékařské komunity v našich regionech pokládáme tyto akce za naprosto zásadní.

Na setkání se těší. prof. MUDr. Zdeněk Zadák, CSc., krajský konzultant ČIS ČLS JEP za Královéhradecký kraj MUDr. Petr Vojtíšek, CSc., krajský konzultant ČIS ČLS JEP za Pardubický kraj prof. MUDr. Jan Bureš, CSc., vedoucí Katedry interních oborů LF UK Hradec Králové