Nemocnice Pardubického kraje ocenila nejkvalitnější diplomovou práci

14. srpna 2019

Zvládnout studium při práci na plný úvazek není nic jednoduchého a leckdo ho ještě před cílem vzdá. To však není případ zdravotní sestřičky z dětského oddělení Pardubické nemocnice Andrey Benešové, která nejen úspěšně dokončila magisterské studium, ale za svou diplomovou práci také získala ocenění od Nemocnice Pardubického kraje (NPK) za její mimořádnou kvalitu.

Nadační fond S námi je tu lépe! obdržel od České Třebové a Ústí nad Orlicí čtyři sta tisíc korun

17. července 2019

Dva šeky na dvě stě tisíc korun získal Nadační fond S námi je tu lépe! od měst Česká Třebová a Ústí nad Orlicí. Dar, který bude využit na další rozvoj nemocnice a pořízení nového vybavení, slavnostně zástupcům Nadačního fondu a Orlickoústecké nemocnice předali starosta Ústí nad Orlicí Petr Hájek a starostka České Třebové Magdaléna Peterková.