Vyšlo druhé letošní číslo magazínu Naše nemocnice o Nemocnici Pardubického kraje

17. června 2016
Podruhé v letošním roce vyšel magazín Naše nemocnice, v němž se na 16 stránkách můžete seznámit s činností Nemocnice Pardubického kraje.

Obsah Den Pardubické nemocnice Slovo čelních představitelů Pardubického kraje a generálního ředitele Nemocnice Pardubického kraje Nejlepší porodnická péče je v Pardubickém kraji Návštěva náměstkyně ministra zdravotnictví ČR a ředitele VZP ČR v Pardubické nemocnici Patní hřeb z úrazové chirurgie Pardubické nemocnice dobývá svět Příběh basketbalisty Ondřeje Kohouta, pacienta úrazové chirurgie Pardubické nemocnice Novinky na urologickém oddělení Pardubické nemocnice Rozhovor s MUDr. Vladimírem Ningerem, primářem chirurgického oddělení Chrudimské nemocnice Cvičení hromadné nehody v Chrudimské nemocnici Rozhovor s chirurgem MUDr. Pavlem Holekou z Chrudimské nemocnice o artroskopické metodě operace kyčelních kloubů Den zdraví ve Svitavské nemocnici Nadační fond Valentina Oswalda Ottendorfera pomůže Svitavské nemocnici Mamografické vyšetření pro ženy ve Svitavské nemocnici Nadační fond S námi je tu lépe pomáhá Orlickoústecké nemocnici Pozvánka na Den Orlickoústecké nemocnice Profil rehabilitačního oddělení Orlickoústecké nemocnice Rozhovor s MUDr. Zdeňkou Fenclovou, která je pověřena řízením Litomyšlské nemocnice Ortopedické oddělení Litomyšlské nemocnice slavilo 60 let a pořádalo mezinárodní kongres Pozvánka na den otevřených dveří v Litomyšlské nemocnici O správné hygieně rukou s ústavním epidemiologem MUDr. Milanem Bořkem Magazín Naše nemocnice vyšlo jako součást regionálních Deníků. Ke stažení v elektronické podobě je níže, v tištěné podobě je zdarma k dostání v jednotlivých nemocnicích.

Předchozí čísla magazínu Naše nemocnice si můžete přečíst zde