Volby do dozorčích rad ve Svitavské a Litomyšlské nemocnici

29. října 2013
Ve volbách do dozorčí rady Svitavské nemocnice, a. s., které se konaly 14. a 15. října, byli zvolení z řad zaměstnanců prim. MUDr. Jan Malý a prim. MUDr. Libor Sychra.

Voleb se zúčastnilo 57,65 % oprávněných voličů a dva noví zástupci zaměstnanců spolu s loni zvoleným Markem Šislerem z řad zaměstnanců mohou tak Svitavskou nemocnici dále reprezentovat.

Ve středu 23.10.2013 proběhly volby do dozorčí rady i v Litomyšlské nemocnici. 284 hlasujících zaměstnanců zvolilo ze třech kandidátů do dozorčí rady primáře anesteziologicko-resuscitačního oddělení MUDr. Juraje Bónu a staniční sestru neurologie Alenu Brandýskou.

Noví členové rady byli zvoleni na pětileté období a nahrazují členy, jimž v uplynulých dnech vypršel mandát.

-zr-