V Pardubické nemocnici se bude očkovat proti covidu i v pátek 12. srpna

11. srpna 2022
V Pardubické nemocnici se bude očkovat proti onemocnění covid-19 i v pátek 12. srpna. Na očkování mohou dorazit zájemci v režimu walk-in, tedy bez předchozího objednání, a to na 1. až 4. dávku.

V případě očkování druhou posilující dávkou (tj. celkově 4. dávkou) se v tuto chvíli nelze objednat. Rezervační systém Ministerstva zdravotnictví ČR předpokládá spuštění online rezervace na 4. dávku až 15. srpna. Do té doby není jiná možnost, než očkovat všechny zájemce o 4. dávku bez objednání, tedy v režimu walk-in.

4. dávkou se mohou nechat naočkovat osoby starší 18 let, a to za podmínky, že od předchozí posilující dávky uběhly minimálně 4 měsíce. Očkovací látkou je vakcína Comirnaty (spol. Pfizer/BioNTech).

Provozní doba:

Bez objednání (walk-in) – 1. až 4. dávka:
Pátek 12. srpna: 7.00–15.00
Polední pauza: 12.20–13.00