Společnost Foxconn věnovala deset tabletů pro dětské pacienty Pardubické nemocnice

1. března 2017
Společnost Foxconn darovala deset tabletů pro zpříjemnění hospitalizace dětských pacientů, kteří se léčí v Pardubické nemocnici.

Pardubická nemocnice obdržela deset tabletů pro své dětské pacienty. Jde o dar společnosti Foxconn, který byl symbolicky předán v rámci konference nazvané Moderní technologie ve službách státu a občanů v prostorách Lichtenštejnského paláce v Praze. „Je dobře, že se i ve spolupráci se společensky odpovědnými firmami, jako je Foxconn, daří moderní technologie zpřístupňovat všem sociálním vrstvám a že se zároveň stávají nedílnou součástí vzrůstající kvality péče o pacienty,“ prohlásil generální ředitel Nemocnice Pardubického kraje Tomáš Gottvald při převzetí daru.

Konference se pod záštitou předsedy vlády České republiky Bohuslava Sobotky a pod patronací ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jana Chvojky uskutečnila v úterý 28. února 2017. Byla zaměřena na možnosti, jak mohou chytrá řešení usnadnit občanům jejich běžný život. O aktuálních tématech zde hovořili zástupci členských společností Energeticko-technického inovačního klastru.