Připravuje se již 4. ročník Mezinárodní konference Kvalita a její perspektivy

7. ledna 2017
Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice připravuje již 4. ročník Mezinárodní konference Kvalita a její perspektivy.

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice pořádá již IV. ročník Mezinárodní konference Kvalita a její perspektivy s podtitulem Pomáhající profese v proměnách času. Bude se konat 19. dubna 2017 v prostorách Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice v ulici Průmyslová 395. Konference se bude konat v rámci oslav 10. výroční založení Fakulty zdravotnických studiích.

Ve společném dopoledním programu se svým příspěvkem mj. vystoupí prof. PhDr. Milena Lenderová, CSc., prof. MUDr. Arnošt Pelant, DrSc., prof. PhDr. Jiří Mareš, CSc., PhDr. Bohumila Baštecká, PhD. a prof. Viktor Flusser. Odpolední sekce se budou zaměřovat na témata související s rozvojem pomáhajících profesí, a to především na historii, současnost a perspektivy pomáhajících profesí, profesionální dozrávání osobnosti zdravotníka a specifika péče o pacienty v průběhu jejich života. V rámci uvedených témat je možné své příspěvky přihlásit do 13. 2. 2017.

Konference je určena pro akademické pracovníky a odborníky z praxe, kteří působí v oblasti zdravotnictví nebo v sociální sféře. Konference bude ohodnocena kredity pro nelékařská zdravotnická povolání.

Všechny podrobné informace ke konferenci, přihlášení k aktivní nebo k pasivní účasti naleznete na webových stránkách: www.upce.cz/fzs/veda-vyzkum/konference/kvalita-perspektivy-2017.html

Součástí konference bude také XII. Celostátní vědecká konference bakalářských a magisterských nelékařských zdravotnických oborů, která se koná 20. dubna 2017. Informace k této konferenci naleznete také na výše uvedených webových stránkách.