Pozvánka na vzdělávací akci - Lékařská etika

16. června 2016
Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás pozvat jménem Programu Přátelská nemocnice k účasti na odborném semináři.

Naší trvalou snahou bylo a je předávat si vzájemně své zkušenosti a zabývat se aktuálními  problémy z oblasti poskytování zdravotních  služeb a lékařské etiky. Principy lékařské etiky a problematika dříve vyslovených přání v dnešní praktické medicíně jsou jistě témata, která stojí zato komunikovat a diskutovat. Svá sdělení přednese špičkový odborník z této oblasti pan Mgr. et Mgr. Marek Vácha, Ph.D. Odborným garantem je MUDr. Vladimír Ninger, Ph.D., náměstek generálního ředitele pro řízení zdravotní péče Nemocnice Pardubického kraje, a.s. a primář chirurgického oddělení Chrudimské nemocnice. Nemocnice Pardubického kraje, a.s. pod záštitou Ing. Romana Línka, MBA, prvního náměstka hejtmana Pardubického kraje pořádají vzdělávací akci na téma: Lékařská etika.

Termín konání: 24. června 2016.

Místo konání: velká posluchárna Pardubické nemocnice,Kyjevská 44, Pardubice (1. patro v budově hlavní vrátnice).

Čas konání: od 13.00 hodin – do 17.00 hodin.

Přednášející: Mgr. et Mgr. Marek Vácha, Ph.D., přednosta Ústavu etiky na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a mentor týmu k realizaci Programu: Přátelská nemocnice Program: 12.15–13.00 hod Registrace účastníků 13.00–13.15 hod Úvodní slovo Ing. Romana Línka, MBA prvního náměstka hejtmana Pardubického kraje 13.15–14.45 hod Čtyři principy lékařské etiky (první část přednášky) 14.45–15.15 hod Přestávka k občerstvení 15.15–16.45 hod Dříve vyslovená přání (druhá část přednášky) 16.45–17.00 hod Diskuse.

Níže v příloze kompletní pozvánka.