Pozvánka na sedmý cyklus přednášek z oboru psychologie, tentokrát na téma Náročné emoce a myšlenky

2. května 2024
Oddělení klinické psychologie Nemocnice Pardubického kraje srdečně zve na přednášku PhDr. Ing. Martina Pospíchala, Ph.D., předsedy Psychoonkologické sekce České onkologické společnosti ČLS JEP, ve středu 29. května 2024, která se koná v prostorách Onkologického a radiologického centra Multiscan hned ve dvou časech.

Tématem přednášky jsou náročné emoce a myšlenky. Možnosti jejich zvládání v průběhu onkologické léčby, ale i po ní.

Onkologické onemocnění, stejně jako jeho léčba přinášejí do života nemocného člověka, ale i jeho blízkých a zdravotníků řadu náročných emocí a s nimi spojených myšlenek. Přednáška nemá za úkol předat zaručené návody, ale pomoci jim o něco lépe porozumět, zmírnit jejich nežádoucí dopad na psychiku a zdraví. Může být dobrou inspirací pro vlastní práci s myšlenkami a emocemi.

Přednáška je vhodná jak pro pacienty, tak i pro jejich blízké či zdravotníky. Vstup je zdarma.

Jde o sedmý díl z cyklu přednášek z oboru psychologie, který je součástí projektu #MysliProtiRakovine.

Podrobnější informace najdete na letáku. Registrovat se můžete zde.