Orlickoústecká nemocnice pořádala již devátý ročník Mezioborové konference

2. prosince 2016
Více než stovka zdravotnických pracovníků se zúčastnila již 9. ročníku Mezioborové konference, kterou uspořádala Orlickoústecká nemocnice.

Již podeváté se se uskutečnila Mezioborová konference pořádaná Orlickoústeckou nemocnicí. Konala se ve čtvrtek 1. prosince 2016 v hotelu UNO v Ústí nad Orlicí a zúčastnilo se jí 107 zdravotnických pracovníků. Zkušení organizátoři konference pro účastníky připravili pestrý program složený z velmi zajímavých multioborově zaměřených přednášek, které byly rozčleněny do tří bloků. Každý blok byl navíc zpestřen milým překvapením.

Z přednesených témat lze vyzvednout myšlenku, že poskytování zdravotní péče je o týmové práci zdravotníků a vzájemné úctě a respektu jednotlivých odborníků a odborností. Konference byla podpořena firemní účastí, a to nejen sponzorsky, ale i podnětným aktivním vystoupením. Oficiální program doplnila prodejní výstava vánoční keramiky.

Cíl konference byl naplněn po odborné i společenské stránce. „Ráda bych vyjádřila poděkování organizátorům i přednášejícím za příjemně strávený den se spoustou odborných informací,“ dodala Mgr. Miluše Kopecká, náměstkyně ošetřovatelské péče Orlickoústecké nemocnice.