Omezení provozu radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice

17. července 2015
Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven.
Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice. V průběhu července (7. - 31. 7. 2015) budou vyšetřováni pouze akutní pacienti. K prvnímu omezení došlo již nyní. Od pondělí 22. 6. 2015 je uzavřeno rentgenové pracoviště na Emergency Chirurgické kliniky, snímkování probíhá výhradně na vyšetřovnách radiodiagnostického oddělení. Od 22. 7. do 12. 9. 2015 bude skiaskopie na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice mimo provoz. Děkujeme za pochopení a trpělivost.