Očkovací místa v Nemocnici Pardubického kraje budou v době velikonočních svátků uzavřena

13. dubna 2022
Nemocnice Pardubického kraje provozuje očkovací centrum proti onemocnění covid-19 na pěti očkovacích místech, a to ve svých nemocnicích v Pardubicích, Chrudimi, Litomyšli, Ústí nad Orlicí a ve Svitavách.

Očkovací místa i nadále umožňují očkování jak registrovaným, tak neregistrovaným zájemcům.

V době velikonočních svátků však bude jejich provoz omezen. „Dovolujeme si upozornit, že v pátek 15. a v pondělí 18. dubna 2022 budou očkovací místa ve všech pěti nemocnicích, které provozuje Nemocnice Pardubického kraje, uzavřena,“ uvedla ústavní epidemioložka a koordinátorka očkování v Nemocnici Pardubického kraje Lucie Bareková.

Informace o fungování očkovacích míst Nemocnice Pardubického kraje lze získat také na telefonní infolince 607 090 808.

Provozní dobu očkovacích míst v době velikonočních svátků naleznete zde.