Novou rehabilitaci si nenechaly ujít desítky návštěvníků

18. října 2019
​Už před desátou hodinou čekali před budovou H první zájemci o prohlídku, kteří se přišli podívat na nově zrekonstruovanou rehabilitaci. Většinu z nich tvořili bývalí pacienti, kteří si pamatují, jak vypadaly prostory v minulosti.

Pan primář Vladimír Žák, kterému prošla pod rukama většina z nich, ochotně odpovídal na dotazy všech příchozích návštěvníků a po celou dobu se jim věnoval, stejně jako fyzioterapeutky z rehabilitačního oddělení. Den otevřených dveří, který se konal 9. října, si nenechaly ujít ani bývalé zaměstnankyně rehabilitace. Ty se přišly podívat a podpořit své kolegy, kteří v nemocnici pracují. „Zájem veřejnosti o prohlídky nás potěšil a děkujeme návštěvníkům za jejich účast,“ řekl primář rehabilitačního oddělení Vladimír Žák. Poděkování patří také zaměstnancům rehabilitace, kteří se celý den návštěvníkům věnovali.

Více informací o proběhlé rekonstrukci najdete v článku na odkazu: https://svitavy.nempk.cz/den-otevrenych-dveri-na-rehabilitaci