Na konci května se koná konference „Pět nemocnic, jeden tým“

3. dubna 2017
Nemocnice Pardubického kraje pořádá odbornou konferenci „Pět nemocnic, jeden tým“ pro nelékařské zdravotnické pracovníky.

Pět nemocnic, jeden tým. To je název odborné konference, kterou pořádá Nemocnice Pardubického kraje. Uskuteční se v pondělí 29. května 2017 v Domu hudby na Sukově třídě v Pardubicích a je určena především pro nelékařské zdravotnické pracovníky. Akce se koná pod záštitou člena představenstva a náměstka generálního ředitele Nemocnice Pardubického kraje pro zdravotní péči Vladimíra Ningera a děkana Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice Josefa Fuska.

„Naší snahou bylo připravit nejen zajímavý program, ale i ukázat nutnost vzájemné spolupráce mezi jednotlivými obory, nemocnicemi a předat si zkušenosti z každodenní ošetřovatelské praxe nelékařských zdravotnických pracovníků. Věřím, že účast na této první společné konferenci nazvané ´Pět nemocnice, jeden tým bude v mnoha ohledech přínosná a dovoluji si na ni srdečně pozvat,“ řekla ředitelka úseku ošetřovatelské péče Nemocnice Pardubického kraje Světlana Jeřábková.

Registrace účastníků začne v 8.00 hodin, konference bude slavnostně zahájena v 8.30 hodin. Následně od 8.45 do 16.30 hodin bude probíhat odborný program, který je rozdělen do tří bloků. Obsahují celkem 24 přednášek, jejichž autory jsou nelékařští zdravotní pracovníci ze všech pěti zařízení Nemocnice Pardubického kraje a zástupci Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Přihlášky na konferenci je možné zasílat do 15. května 2017.

Kontaktní osoba:
Mgr. Alena Němečková – odd. vzdělávání Tel.: 466 011 305 Email: alena.nemeckova@nempk.cz
Detailní program konference Pět nemocnic, jeden tým a online přihlášení