Konference zdravotníků se uskuteční už za měsíc. Čas na registraci se tak krátí

27. dubna 2023

Konference zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje se koná ve čtvrtek 25. května 2023 od 9.00 hodin v Domě kultury Dukla v Pardubicích.

Nejste-li ještě zaregistrováni jako posluchač, neváhejte a učiňte tak do 7. května 2023 na tomto odkaze.

Podrobnosti včetně programu naleznete zde.

Cílem akce je vzájemná inspirace a sdílení zkušeností. Na konferenci vás budou čekat přednášky z nejrůznějších oddělení i oblastí napříč našimi nemocnicemi.