Jak vypadá urgentní medicína ve vozidle záchranky? To se dozvíte v nemocnici

15. prosince 2022
V pondělí 19. prosince od 14.30 hodin bude pokračovat cyklus přednášek na téma urgentní medicíny. Uskuteční se v přednáškovém sále nového pavilonu psychiatrie Pardubické nemocnice v budově č. 25.

Tentokrát půjde o přednášku ředitele Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje MUDr. Igora Paara, který bude hovořit o urgentní medicíně ve vozidle zdravotnické záchranné služby.

Cyklus přednášek přichystala Nemocnice Pardubického kraje v souvislosti s budováním nového urgentního příjmu v Pardubické nemocnici. Cílem tohoto cyklu je blíže představit tento obor.

Přednášku bude možné sledovat také online. Připojit se můžete zde.