Dárky od dětí dětem

22. prosince 2023
I když se Štědrý den teprve blíží, na dětských odděleních Chrudimské a Pardubické nemocnice už hospitalizované děti dárky dostaly, a to díky žákům, jejich rodičům a učitelům ze základní školy v Morašicích. Překvapení udělalo malým pacientům velkou radost!

Malí pacienti na dětských odděleních v Pardubické a Chrudimské nemocnici a taky na dětské chirurgii v Pardubicích se rozzářili štěstím a radostným očekáváním, když uviděli hromadu dárků, kterou pro ně žáci morašické základky připravili. I proto, že si děti mohly samy vybrat a vzít balíček, který se jim nejvíc líbil, a dokonce ne jeden.Mikuláš na dětském oddělení Pardubické nemocnice

Nejmenší děti pod balícím papírem nacházely především hračky, sladkosti nebo třeba výtvarné potřeby. Balíčky určené pro větší obsahovaly například stolní hry, hlavolamy a samozřejmě také nějaké ty dobroty. Všichni si navíc můžou dárky po uzdravení vzít s sebou domů.Rozbalování dárků na dětském oddělení Pardubické nemocnice

Žákům, jejich rodičům i učitelům základní školy Morašice patří velké poděkování za ochotu, štědrost i preciznost, se kterou dárky pro naše malé pacienty připravili. Přinesly mnoho radosti! I díky nim budou děti z nemocnice odcházet s hezčími vzpomínkami.Na dětské chirurgii Pardubické nemocnice našly děti dárky pod stromečkem.

Není to navíc poprvé, kdy morašická základní škola v předvánočním čase myslí na malé pacienty. Dárky pro dětské oddělení Chrudimské nemocnice žáci připravili už třetím rokem, pro Pardubickou nemocnici druhým. Děkujeme!