Testování na covid-19 – výsledky PCR testů

Výsledek PCR testu na covid-19 je znám nejpozději do 48 hodin od jeho provedení.

Výsledek testu přijde SMS zprávou na vámi uvedené mobilní číslo. V případě, že potřebujete zaslat potvrzení/certifikát např. pro vycestování do zahraničí, uvedete na odběrovém místě váš e-mail. Na něj vám bude zaslán odkaz pro stažení výsledku. Do SMS zprávy vám zároveň přijde heslo, které je zapotřebí přepsat do počítače před samotným stažením výsledku z laboratoře.

Součástí výsledkového listu není QR kód. Ten je možné stáhnout zde. Pokud máte problémy s QR kódem (např. v aplikaci Tečka) , prosíme, kontaktujte linku 1221.

Co dělat, když mi výsledek nepřišel*?

*Postup platí pro osoby, které byly testovány na  odběrovém místě Nemocnice Pardubického kraje v Orlickoústecké nemocnici.

Pokud vám nedorazila SMS zpráva s heslem pro otevření výsledku v e-mailu, případně vám nepřišel samotný e-mail, kontaktujte nás s vaším problémem prostřednictvím formuláře níže. Do formuláře vyplňte požadované údaje – dbejte na správnost zadávaného e-mailu a telefonního čísla.

Požadavky doručené formulářem budeme řešit co nejdříve, jak to bude možné, upozorňujeme však, že se nejedná o nepřetržitou službu:

• Doručené požadavky laboratoř Orlickoústecké nemocnice, kde se zpracovávají výsledky PCR testů z odběrového místa Orlickoústecké nemocnice, řeší denně od 7 do 19 hodin.

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ – PCR TESTY NA COVID

Podrobné informace k výsledkům PCR testování:

Odběrové místo – Orlickoústecká nemocnice

Úhrada vyšetření: platební kartou bezkontaktně přímo na odběrovém místě. Při platbě bude vydáno potvrzení o zaplacení.

Předání výsledků:

elektronicky – v den odběru na covid-19 stačí na odběrovém místě nahlásit, že si přejete obdržet výsledek testu v elektronické podobě. Na e-mail, který na odběrovém místě sdělíte, bude zaslán odkaz pro stažení výsledků, případně i lékařského potvrzení. Do SMS zprávy na mobilní telefon vám bude zároveň odesláno heslo, které je zapotřebí přepsat do počítače před samotným stažením výsledků.